Saugūs duomenys - saugus mokėjimas

Mūsų elektroninė parduotuvė šifruojama SSL ryšiu.

Kas tai? Apibūdinant paprastam žmogui surantama kalba, SSL šifruotė reiškia, kad duomenys iš serverio, kuriame yra svetainė ir Jūsų kompiuterio siunčiami pavertus juos į sudėtingą kodą, kurį supranta tik naršyklė įdiegta Jūsų kompiuteryje. Kad duomenys tarp Jūsų kompiuterio ir mūsų el. parduotuvės siunčiami ir gaunami saugiai, galima pamatyti iš protokolo, kuris paprastai būna https://, o ne http:// ir naršyklės adreso juostoje kairiame kampe rodomos užrakintos spynos ikonos. Skirtingos naršyklės skirtingai rodo minėtą ikoną, Chrome atveju - tai žalia spyna ir užrašas "Saugi".

Duomenų apsauga

Esame registruoti valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje. Įsipareigojame internetinėje parduotuvėje gautus asmens duomenis naudoti išskirtinai tik prekybinėms operacijoms atlikti ir, jei yra asmens sutikimas, rinkodaros tikslais.

Visi duomenys yra šifruojami ir saugomi serveryje su kelių lygių saugos patikra bei antiDos apsauga. Duomenys saugomi vienerius metus nuo paskutinio veiksmo atlikimo internetinėje parduotuvėje ar jos Facebook puslapyje dienos.