Apie Mus

LivCo Corsetti Fashion - luxury klasės apatinio trikotažo gamintojas, žinomas visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad UAB IN Ultimo tapo šio išskirtinio apatinio trikotažo distributoriumi Lietuvai. Dabar Jus prekės pasiekia trumpiausiu keliu - tiesiai iš gamintojo sandėlių. Be to, nebėra daugybės tarpininkų, todėl pasistengsime, kad kaina atitiktų ne tik kokybę, bet ir būtų prieinama mūsų šalies pirkėjams.

liviacorsetti.lt - tai Elektroninė parduotuvė, kurioje stengiamės Jums pasiūlyti apatinį trikotažą, atitinkantį geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Mes, tai veržli komanda, orientuota į kliento poreikius. "Nesivaikome" didžiulio pelno, stengiamės, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas galėtų įsigyti kokybišką ir patogų apatinį trikotažą už priimtiną kainą. Dirbame jau ne vienerius metus, pradėjome sunkiai, turėdami individualios veiklos pažymas, po truputį augome, kol tapome viena pagrindinių apatinio trikotažo elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Pagal galimybes, dalyvaujame ir socialiniame gyvenime. Pastarasis mūsų iššūkis - "Aprengti" kontraversiškai vertinto LNK televizijos projekto "Dydžio (r)evoliucija" dalyves.