Rasta 43 prekės(-ių).
Koreguojančios Pėdkelnės Body Care Comfort 20 | Kūno (natūrali)
Modeliuojančios pėdkelnės pasiūtos iš LYCRA® ENERGIZE su lengva kompresija (suspaudimu). Kompresija vienoda per visą ilgį - 5 - 7,9 mmHg. Pėdkelnės gerina kraujotaką, mažina patinimus, suteikia lengvumo jausmą. Be to, naudojant "Silver Fresh" technologiją, oda išlieka sausa ir šviežia, o nemaloni bakterijų ir grybelio problema tampa praeitimi. Spalva: Kūno (natūrali)
9,02 €

Fiore


Kūno (natūrali) vasario 09 - 10 d.


checkbox Pažymėti

Koreguojančios Pėdkelnės Body Care Comfort 20 | Kūno šviesi
Modeliuojančios pėdkelnės pasiūtos iš LYCRA® ENERGIZE su lengva kompresija (suspaudimu). Kompresija vienoda per visą ilgį - 5 - 7,9 mmHg. Pėdkelnės gerina kraujotaką, mažina patinimus, suteikia lengvumo jausmą. Be to, naudojant "Silver Fresh" technologiją, oda išlieka sausa ir šviežia, o nemaloni bakterijų ir grybelio problema tampa praeitimi. Spalva: Kūno šviesi
9,02 €

Fiore


Kūno šviesi


checkbox Pažymėti

Kompresinės Antibakterinės Pėdkelnės Care Comfort 40 | Kūno (natūrali)
Modeliuojančios pėdkelnės pasiūtos iš  LYCRA® ENERGIZE su lengva kompresija (suspaudimu). Kompresija vienoda per visą ilgį - 5 - 7,9 mmHg. Pėdkelnės gerina kraujotaką, mažina patinimus, suteikia lengvumo jausmą. Be to, naudojant "Silver Fresh" technologiją, oda išlieka sausa ir šviežia, o nemaloni bakterijų ir grybelio problema tampa praeitimi. Spalva: Kūno (natūrali)
9,58 €

Fiore


Kūno (natūrali) vasario 09 - 10 d.


checkbox Pažymėti

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Fiore